Věrnostní program

Produkty Cannaman jsou určeny k dlouhodobému užívání, jedině tak se může dostavit pozitivní účinek na Vaše zdraví. Zároveň je zapotřebí vnímat fakt, že pravidelné užívání je jediný způsob, jak z pozitivních účínků konopných produktů dlouhodobě těžit a zvýšit tak kvalitu svého života.

Právě proto bychom Vám chtěli usnadnit cestu k našim produktům a právě proto jsme pro naše pravidelné zákazníky vytvořili věrnostní program.

Pravidla věrnostní programu jsou velice jednoduchá. Každou provedenou objednávkou můžete získat slevu 5 - 15 % na všechny naše produkty.

 

Věrnostní program je určen pouze pro registrované a přihlášené zákazníky. Nezapomeňte se tak před prvním nákupem registrovat a před každým nákupem přihlásit.  

 

Podmínky zařazení do slevových skupin

BRONZE | Sleva 5% na všechny produkty
Nakupte u nás v celkové hodnotě alespoň 5.000 Kč za 6 měsíců a získáte slevu 5% na všechny naše produkty po dobu 4 měsíců.
Členství se Vám s každým nákupem prodlužuje.

SILVER | Sleva 10 % na všechny produkty
Nakupte u nás v celkové hodnotě alespoň 10.000 Kč za 12 měsíců a získáte slevu 10 % na všechny naše produkty po dobu 8 měsíců.
Členství se Vám s každým nákupem prodlužuje.

GOLD | sleva 15 % na všechny produkty
Nakupte u nás v celkové hodnotě alespoň 15.000 Kč za 12 měsíců a získáte slevu 15 % na všechny naše produkty po dobu 12 měsíců.
Členství se Vám s každým nákupem prodlužuje.

Produkty Cannaman